Polymérová dezinfekcia s aktívnou látkou alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid

Polymérová dezinfekcia je účinná bezchlórová dezinfekcia, ktorá vytvára na povrchoch ochranný biocídny film, a tým poskytuje dlhodobú niekoľko týždňovú ochranu, je jednou z najúčinnejších dezinfekčných prostriedkov dostupných na trhu, je neškodná pre ľudí a zvieratá, je šetrná k životnému prostrediu.
 • PolyHMG (polyhexametylén guanidín) – katiónový polymér
 • Ide o novovyvinutý dezinfekčný prostriedok.
 • Účinná látka Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid má silný biocídny účinok proti vírusom, baktériám a hubám.
 • Neohrozuje bezpečnosť ľudí, zvierat ani rastlín. Nedráždi oči ani sliznice a nespôsobuje alergické reakcie.
 • Povrch ošetrený polymérovými prípravkami vykazuje výrazné zníženie možnosti prenosu vírusov, baktérií a plesní.
 • Ošetrenie priestorov disi CLEAN PROFI — bio/1433/D/16/CCHLP
 • Ošetrenie povrchov disi CLEAN HOME – bio/1432/D/16/CCHLP
Kontaktný formulár
Alkyl(C12-16)dimethylbenzylammoniumchlorid

Zloženie polymérovej dezinfekcie:

Polyhexamethylenguanidin – katióntový polymér

Aktívna látka: alkyl(C12-16)dimethylbenzylammoniumchlorid

Foggovanie ako spôsob aplikácie prostriedku

Foggovanie je najbežnejší spôsob aplikácie polymérovej dezinfekcie. Roztok sa aplikuje formou aerosólu – hmly, foggovaním, roztok je bezfarebný bez zápachu. Foggovanie dezinfekčného prípavku zabezpečí dokonalú aplikáciu roztoku do celého ošetrovaného priestoru  a po aplikácii nie je potrebné priestory vetrať. Vytvára ochranný biocídny film, ktorý dlhodobo chráni pred baktériami a vírusmi. Dezinfikuje a odstraňuje zápach.

Disponuje silným biocídnym účinkom proti vírusom, baktériám a plesniam. Udržuje svoje chemické a biocídne vlastnosti až po dobu 21 dní.

Využitie polymérovej dezinfekcie:

 • Úrady, inštitúcie, kancelárie
 • Potravinárstvo a gastro segment
 • Hromadná doprava
 • Priemyselné podniky
 • Ubytovne
 • Fitness, spa and beauty zariadenia
 • Zdravotnícke zariadenia
 • Veterinárne zariadenia
Vlastnosti polymérovej dezinfekcie

Vlastnosti polymérovej dezinfekcie

Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má:

 • baktericídny účinok (vratane TBC, Legionella, MRSA, Staphylococcus aureus, G+ a G-) virucídny účinok ( vrátane H1N1, H5N1, Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcine virus)
 • tuberkulocidný účinok
 • mykobaktericídny účinok
 • fungicídny účinok
 • algicidný účinok

Veľmi účinne odstraňuje pachy. Na ošetrovaných povrchoch vytvára ochranný film. Čas potrebný na biocídny účinok je 15min alebo po zaschnutí.  Čas potrebný pre virucídny a mykobaktericidný účinok je potrebný čas 60min.

Polymérová dezinfekcia s aktívnou látkou Alkyl(C12-16)dimethylbenzylammoniumchlorid v rôznych koncentráciách sú všetky používané dezinfekčné prostriedky registrované biocídy, certifikované CCHLP Centrom pre chemické látky a prípravky SR, vedené v registri biocídov: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Sú evidované na Národnom toxikologickom a informačnom centre, sú testované podľa normy ISO 17025.Spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a dovoz na trh Slovenskej republiky.

 

 

Kontaktný formulár

Referencie

Naši úspešní partneri

           

Oceňujeme rýchlosť a flexibilitu Edymaxu v prideľovaní zamestnancov pre našu spoločnosť.

Komunikácia zo strany spoločnosti Edymax je rýchla a presná. Koeficient fluktuácie je v poslednej dobe a má trend na zlepšovanie ale stále niesme v spoločnom cieli.

VIAC

S agentúrou práce Edymax Holding a.s. spolupracujeme už od roku 2007. Ich služieb využívame najmä pre obsadzovanie pozícií operátorov vo výrobe a silami v LOGISTIC.

Podmienky spolupráce sú nastavené zmluvou a prebiehajú v súlade s normou LSO 16949 a zároveň s podmienkami určenými výrobou kritického dielu (D) bŕzd. Agentúra je veľmi flexibilná a včas reaguje na náš dopyt po zamestnancoch, s agentúrou máme nastavený pravidelný týždenný režim schôdzok, na ktorých sa riešia prevádzkové záležitosti. Na pohovory k nám prichádzajú doposiaľ preverení zamestnanci. Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť obsadenie chýbajúcich pozícií vo výrobe a splniť v termíne požiadavky našich zákazníkov. V súčasnej dobe zamestnáva okolo 100 zamestnancov agentúry práce Edymax Holding a.s.

VIAC

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Edymax sme získali kvalitných a spoľahlivých zamestnancov.

Stabilná niekoľko mesačná spolupráca nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom kvalitné produkty, neustále inovovať a flexibilne reagovať na akýkoľvek dopyt a potreby trhu. Veľké výhody vidíme tiež v poradenstve v zmysle zmien a noviel Zákonníka práce.

VIAC

Spolupráca so spoločnosťou EDYMAX SE nám umožňuje preklenúť obdobia dlhodobých absencií, umožní nám preveriť si schopnosti a zručnosti daného kandidáta na pracovnú pozíciu.

Uľahčuje prácu našim personálnym silám pri zabezpečovaní administratívy spojenej so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru zamestnancov, vedením a spracovaním mzdovej agendy.

VIAC

História úspešnej spolupráce v oblasti poskytovania personálnych služieb s firmou Edymax siaha až do prvopočiatkov pôsobenia Samsungu na Slovensku.

Počas obdobia zmluvného vzťahu spoločnosť dodávala kvalitných zamestnancov s požadovanou kvalifikáciou, zručnosťou a hlavne načas. Mnohí z nich sa stali našimi kmeňovými zamestnancami a patria medzi najlepšie hodnotených. Práve tradícia, rýchlosť a flexibilita odozvy sú parametre pre ktoré počítame s Edymaxom aj do budúcnosti.

VIAC

Spolupráca s agentúrou dočasného zamestnávania EDYMAX SE v oblasti dočasného prideľovania sa začala v roku 2007 a pretrváva doteraz.

EDYMAX SE so svojim tímom vyčleneným na projekte v PCA Slovakia s.r.o. svoju úlohu zvláda napriek náročným podmienkam na trhu práce na Slovensku. Pozitívne hodnotíme najmä promptný a flexibilný prístup náborového tímu EDYMAX SE na riešení náročných úloh súvisiacich so zabezpečením náboru dočasných zamestnancov v požadovanom termíne, kvalite a množstve. ADZ zabezpečuje kvalitných dočasných zamestnancov s dôrazom na motiváciu pracovať v automobilovom priemysle a osobnosť kandidátov. EDYMAX SE participujúci na projekte v našej spoločnosti je zložený z kvalifikovaných, fundovaných a stabilných koordinátorov, náborových pracovníkov a ostatných odborných referentov. EDYMAX SE sa podieľa na nábore zamestnancov v profesiách: Operátor výroby, kontrolór kvality, vodič VZV, ukladač a ďalších žiadaných robotníckych postoch. Dočasne pridelení zamestnanci sú na prevádzkach: lisovňa, zvarovňa, lakovňa, montáž, kvalita, logistika. Aktuálne v našej spoločnosti má EDYMAX SE pridelených 250 dočasných zamestnancov. Naša spoločnosť sa rozhodla aj naďalej spolupracovať s agentúrou EDYMAX SE pri zabezpečovaní ďalšej potreby náboru dočasne pridelených zamestnancov.

VIAC

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Edymax sme získali kvalitných zamestnancov, na ktorých sa môžeme vždy spoľahnúť.

Stabilná niekoľko ročná spolupráca nám umožňuje poskytovať naším odberateľom kvalitné produkty, neustále inovovať a flexibilne reagovať na akýkoľvek dopyt a potreby trhu. Veľké výhody vidíme tiež v poradenstve v zmysle zmien a noviel Zákonníka práce.

VIAC

Personálna agentúra Edymax je spoľahlivý a korektný partner, overený dlhoročnou spoluprácou. Pružne a profesionálne reaguje na naše špecifické personálne potreby.

VIAC

S agentúrou Edymax spolupracujeme už druhým rokom. Behom tejto doby nám pomohla s obsadením viacero pracovných miest.

Pozitívne hodnotíme predovšetkým kvalitu odporúčaných kandidátov, profesionalitu s akou k jednotlivým výberovým konaním agentúra pristupuje. V neposlednej rade aj rýchlosť a operatívnosť ako reaguje na naše potreby. Na základe našej doterajšej spolupráce a našou spokojnosťou môžeme ich služby jedine odporučiť.

VIAC

Firme Edymax sa darí v trvalom zlepšovaní, ci už ide o nápady, ktoré vedú k zlepšovaniu kľúčových ukazovateľov (fluktuácia a dochádzka).

Tak v podnetoch na lepšiu spoluprácu či zvýšenie motivácie svojich zamestnancov. Riadiaci tým zodpovedný za spoluprácu s našou firmou pracuje podľa našich predstáv.

VIAC

Personálna agentúra Edymax je naším dlhoročným partnerom v oblasti dodávania dočasne pridelených pracovníkov.

Oceňujeme najmä ich flexibilitu a snahu pri plnení naších požiadaviek, či už sa jedná o výkyvy v objemoch výroby, alebo každodenný servis koordinátorov agentúry Edymax, na ktorú má naša spoločnosť naozaj vysoké nároky.

VIAC